Nuo 2024 metų keičiasi vairuotojo pažymėjimo galiojimo tvarka:
             Nuo 2024 m. sausio 1 d. pradės veikti kontrolės mechanizmas ir vairuotojo pažymėjimo galiojimo trukmė bus susieta su vairuotojų sveikatos medicininės pažymos galiojimu.
             Nepasitikrinusių sveikatos nustatytu periodiškumu vairuotojų turimi vairuotojo pažymėjimai bus paskelbti negaliojančiais ir vairuotojai nebegalės dalyvauti eisme.
             Vairuotojų sveikatos tikrinimo tikslas yra nustatyti, ar tikrinamo asmens sveikatos būklė atitinka minimalias fizinio ir psichikos tinkamumo normas, taikomas asmenims, siekiantiems vairuoti ir vairuojantiems atitinkamos kategorijos motorines transporto priemones arba jų junginius su priekaba ir (ar) traktorius, savaeiges mašinas ir mechanizmus.
             Vairuotojų sveikatą tikrina šeimos gydytojas bei gydytojas psichiatras. Jeigu yra indikacijų – siunčiama pasikonsultuoti pas gydytojus specialistus ir/arba medicinos psichologą.
            Kaip atsisiųsti arba sužinoti, ar medicininė vairuotojo pažyma galioja, galite čia 👉 https://www.sveikatospazymos.lt/kaip-suzinoti-ar-jusu…/ arba čia 👉 https://www.regitra.lt
❗️❗️❗️Primename, kad gyventojai užsiregistruoti Viešosios įstaigos Marijampolės pirminės sveikatos priežiūros centre sveikatos patikrinimui gali elektroniniu būdu https://ipr.esveikata.lt/ , telefonu (8 343) 94 029 arba gyvai registratūroje.