Padėka įstaigai
Gerb. pacientai, Informuojame, kad Odontologijos skyrius yra perkeliamas į naujas įstaigos patalpas. Nuo sausio 16 d. pacientai bus priimami naujoje vietoje. Įėjimas į skyrių – per pagrindines įstaigos duris (prie registratūros) 1-ame aukšte. Dėkojame už supratingumą ir kantrybę pereinamuoju laikotarpiu.
Šįryt įstaiga prisijungė prie pilietinės iniciatyvos „Pergalės šviesa“ Sausio 13-ąją kartu su visa Lietuva pagerbėme Laisvės gynėjų atminimą ir prisijungėme prie prasmingos pilietinės iniciatyvos „Pergalės šviesa“. Uždegta žvakelė lange – tai tylus, bet labai svarbus ženklas, liudijantis mūsų pagarbą, dėkingumą ir atsakomybę už iškovotą laisvę. Didžiuojamės savo bendruomene, kuri nepamiršta istorijos ir perduoda atminimą