„Gydančios širdys”
Vakar vykusiame Medicinos darbuotojų dienai skirtame renginyje „Gydančios širdys“ buvo įteiktos širdžių statulėlės labiausiai nusipelniusiems Marijampolės miesto sveikatos priežiūros darbuotojams. „𝐌𝐞𝐭𝐮̨ 𝐬𝐯𝐞𝐢𝐤𝐚𝐭𝐨𝐬 𝐢𝐧𝐢𝐜𝐢𝐚𝐭𝐲𝐯𝐨𝐬“ nominacija skirta 𝐌𝐚𝐫𝐢𝐣𝐚𝐦𝐩𝐨𝐥𝐞̇𝐬 𝐩𝐢𝐫𝐦𝐢𝐧𝐞̇𝐬 𝐬𝐯𝐞𝐢𝐤𝐚𝐭𝐨𝐬 𝐩𝐫𝐢𝐞𝐳̌𝐢𝐮̄𝐫𝐨𝐬 𝐜𝐞𝐧𝐭𝐫𝐨 projektui „𝐒𝐯𝐞𝐢𝐤𝐚𝐭𝐨𝐬 𝐜𝐞𝐧𝐭𝐫𝐨 𝐢𝐧𝐟𝐫𝐚𝐬𝐭𝐫𝐮𝐤𝐭𝐮̄𝐫𝐨𝐬 𝐦𝐨𝐝𝐞𝐫𝐧𝐢𝐳𝐚𝐯𝐢𝐦𝐚𝐬“ – už reikšmingai pagerintą sveikatos priežiūros paslaugų kokybę ir prieinamumą, kuriant patogesnę, modernesnę ir gyventojų poreikius atliepiančią sistemą. Seimo

